{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
2.500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo
Siparişiniz 1-3 İş Günü İçinde Kargoya Verilecektir
Ücretsiz ve Kolay İade
Giriş Mağazalar
Ana sayfa

İşlem Rehberi

ÜYELİK


www.intersport.com.tr'ye üye olmak için, Hesabım sekmesinden Hesap Oluştur butonuna tıkla. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra, Üyelik Formu Aydınlatma Metni ve Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul ederek, iletişim tercihlerini belirle. Alışveriş yapabilmek için üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 


ÜYE GİRİŞİ


www.intersport.com.tr adresine giriş yapmak için, Hesabım sekmesine tıkla. Açılan sayfada istenen bilgileri tamamladıktan sonra giriş yapabilirsin, eğer şifreni unuttuysan “Parolanızı mı unuttunuz?” başlığına tıklayarak şifre yenileme adımlarını takip edebilirsin.

 


ALIŞVERİŞE BAŞLAMA


www.intersport.com.tr adresinden alışverişe başlayabilirsin. İstediğiniz ürünleri, renk ve beden seçimi yaptıktan sonra sepete ekleyebilirsin.


Açılan pencereden sepetine gidebilir, siparişi tamamlama adımına geçebilir veya siteye dönerek alışveriş yapmaya devam edebilirsin.


Siparişi tamamlamak istediğinde, üye girişi yapmadıysan veya üye değilsen, yukarıda belirtilen şekilde üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsin.


Üye girişi yapmadan devam etmek istersen, elektronik posta adresini girerek işlemlerine devam edebilirsin.


Üye girişi yaptıysan teslimat adresi bilgilerini seçebilir veya Yeni Adres Oluştur diyerek yeni bir adres bilgisi girebilirsin.


Bilgilerini tamamladıktan sonra “düzenle” seçeneğinden kontrol edebilir ve güncelleyebilirsin.


Girdiğin adrese istinaden çıkacak olan kargo seçimini tamamladıktan sonra, ödeme adımına geçebilirsin.


Ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi girebilir veya üye girişi olan müşterilerimiz için varsa kayıtlı Masterpass kartlarını kullanabilirsin.


Ön Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkındaki Bilgilendirme metinlerini okuyup kabul et seçeneğine tıkladıktan sonra, dilersen sağ tarafta sipariş bilgilerinizi de kontrol ederek, siparişini tamamlayabilirsin.

 


İLETİŞİM


www.intersport.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğin satın alma işlemleriyle alakalı sorun ve uyuşmazlıklarla ilgili olarak bizimle intersport.mh@erenperakende.com elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsin. Şikayetinin çözüme kavuşturulması için ekiplerimiz sana yardım olmaya çalışacaktır. Tüketici sıfatını haiz kullanıcılarımızın ilgili kaymakamlık veya valilikler bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine veya tüketici mahkemelerine başvuru hakkı saklıdır.

 


BİLGİLENDİRME


www.intersport.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğin satın alma işlemleriyle bağlantılı Ön Bilgilendirme Formları ve Mesafeli Satış Sözleşmeleri tarafımızca 10 yıl süreyle saklanmakta ve siparişinin tamamlanmasını müteakip sisteme girmiş olduğun elektronik posta adresine gönderilmektedir.