T-Shirt & Üstler

(303) Ürün
  • Sayfa:
Sıralama
  • Sayfa:

Erkek Tişört ve Üst Modelleri

Spor stiline uygun tüm erkek tişört ve üst modellerini mağazalarımızda ve web sitemizde bulabilirsin. Sana uygun modeli seçerken önce favori modelleri inceleyebilirsin:

Favori Erkek Tişört Modelleri

Erkeklerin günlük giyimlerinde ve spor yaparken en çok kullandığı erkek tişört modelleri aşağıdaki gibidir.

1. Basic Yuvarlak Yaka Erkek Tişörtü: Klasik diyebileceğimiz yuvarlak yaka, pamuklu kumaştan yapılan erkek tişörtleri günlük stilin en çok kullanılan modellerindendir diyebiliriz. Casual, spor şık bir giyim tarzına sahipseniz basic erkek tişörtlerini tercih ederek stilinizi yansıtabilirsiniz.

2. Polo Yaka Erkek Tişörtü: Polo yaka erkek tişört modelleri ile günlük stilinize şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Polo yaka erkek tişörtleri, casual erkek stilinde en çok tercih edilen modellerdendir.

3. Oversize Erkek Tişörtü: Son dönemde oversize modeller rahat kesimleri ile erkeklerin favori modelleri haline gelmiştir. Üzerine yapışmayan, salaş şeyler giymeyi seviyorsanız oversize modelleri inceleyebilirsiniz.

4. Erkek Tişörtü Dri-Fit: Dri-fit teknolojisi spor yaparken erkeklerin en çok tercih ettiği tişört teknolojilerinden biridir. Teri vücuttan atmaya yardımcı olur. Erkek koşu tişörtleri, basketbol tişörtleri gibi pek çok giyim ürünü bu teknoloji ile geliştirilmektedir.

5. Erkek Atleti: Erkeklerin özellikle yaz aylarında en çok tercih ettiği modellerden olan erkek atletleri, rahat bir şekilde spor yapmanıza yardımcı olur. Basketbol, fitness gibi pek çok sporda yaz aylarında en çok sık tercih edilen erkek atletlerinin pamuklu, dri-fit gibi farklı kumaş çeşitleri de bulunmaktadır. Stilinize ve kullanım şeklinize uygun olarak kumaş seçimi yapabilirsiniz.

Erkek Tişörtleri ve Üstler Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Tişört seçimi yaparken kullanım  şeklinize, ürünün kumaşına ve stilinize göre seçimler yapabilirsiniz.

Spor yaparken kullanacağınız tişörtlerde Nike, Adidas, Puma gibi dünyaca ünlü markaların dri-fit teknolojisi ile hazırlanmış spor tshirtlerini tercih edebilirsiniz.

Dri-Fit Ne Demektir? Dri Fit Tişört Ne İşe Yarar?

Spor yaparken erkeklerin en çok tercih ettiği kumaş türü olan dri fit kumaş, spor yaparken teri vücudunuzdan uzaklaştırmaya yardımcı olur ve teninizin kuru kalmasını sağlar. Dri fit ürünler polyester kumaşa sahiptir.

Dri fit kıyafetler tercih ederek spor yaparken daha konforlu bir deneyim yakalayabilirsiniz.

Yalnızca tişörtler değil, erkek atletleri, kolsuz modeller, şort ve eşofman modelleri de dri fit kumaştan üretilebilmektedir.

Spor şık günlük stiliniz için, pamuklu kumaşlardan hazırlanmış erkek tshirtlerini veya erkek üstlerini kullanabilirsiniz.

Erkek Tişört ve Üst Markaları

Erkek tişört ve üst markaları arasında en çok tercih edilen dünyaca ünlü marka Nike ‘dır. Nike spor t-shirt modellerini inceleyerek siz de dilerseniz spor yaparken dilerseniz günlük stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Adidas, Puma, Hummel, Skechers, Quiksilver, John Frank ve daha birçok markanın erkek t-shirt modellerini de inceleyerek stilinize uygun ürünleri tek tıkla seçebilirsiniz.

Devamını Oku