Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Intersport.com.tr web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişinizi mağazadan teslim almanızı sağlayan alışveriş seçeneğidir.

Intersport.com.tr web sitesi üzerinden oluşturduğunuz siparişinizi tamamlama aşamasında Click&Collect seçeneğini ve ürünü teslim almak istediğiniz mağazamızı seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Click&Collect teslimat seçeneğinde kargo ücreti ödemezsiniz.

Click&Collect seçeneği tüm mağazalarımızda geçerlidir. Mağazalarımızı ve adres bilgilerini öğrenmek için tıklayın.

Siparişinizi oluşturduktan 3-4 iş günü içerisinde seçtiğiniz mağazaya ürünleriniz ulaşacaktır.

Mağazaya ulaşan siparişiniz ile ilgili tarafınıza bilgilendirme e-posta gönderilir. E-posta ulaştıktan sonra kimlik, ehliyet belgesi gibi resmi bir belge ile mağazamıza giderek siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Siparişiniz mağazada 7 iş günü boyunca bekletilir. 7 iş günü sonunda siparişinizi teslim almadığınız takdirde ücret iade süreci başlatılır.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra mağazamızda değişim ve iade işlemi yapılabilir. İade işlemi mağazada tarafınıza nakit ödeme şeklinde yapılmaz. İade ettiğiniz ürünün ödeme şekline istinaden siparişinizi oluştururken kullandığınız kartınıza ürünün tutarı iade edilir. Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 2, banka kartları için ise 8 iş günüdür. Taksitli alışverişlerde tutarın tamamı ödeme yaptığınız bankaya tek seferde ödenir, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

Hasarlı veya yanlış bir ürün tarafınıza ulaşır ise mağazamızda birebir değişim işlemi gerçekleştirebilir veya ürünü mağazaya teslim ederek iade sürecini başlatabilirsiniz.