Tüm alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Siparişleriniz bayramdan sonra kargoya verilecektir.

Teslimat 

Teslimat Koşulları nelerdir?

Intersport.com.tr üzerinden satılan ürünler stoklar ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.

Intersport.com.tr’da satılan tüm ürünler internet deposundan 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 2 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir. Hedeflenen teslim süreleri istisnai durumlar ve özel sürelerin bulunmadığı hallerde geçerlidir.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Intersport.com.tr’dan satın almış olduğunuz tüm siparişlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hangi kargo firması ile gönderim yapılıyor?

Intersport.com.tr’dan satınalmış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Aras Kargo firması tarafından yapılmaktadır.
Türkiye sınırları içinde Aras Kargo’nun dağıtım ağının ulaştığı her adrese teslimat yapılmaktadır. 

www.araskargo.com.tr sitesinde E-Ticaret Takip alanından firmayı “intersport.com.tr” seçip, Takip No alanına Sipariş Numaranızı girerek gönderiniz ile ilgili güncel durum bilgisine ulaşabilirsin.

Kargo ulaşmadı, ne yapmalıyım?

Siparişleriniz için belirlediğiniz adrese siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra İstanbul içi 2 iş günü, İstanbul dışı 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Varış gününde adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz intersport.com.tr deposuna iade edilmektedir. Depoya ulaşan ürünleriniz için sizinle irtibata geçilip adınıza tekrar gönderim yapılabilir. Ulaşılamaz iseniz siparişiniz iptal edilerek ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilir.

Kargo teslimatında nelere dikkkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide hasar, ezilme, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından intersport.com.tr’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Destek için help@intersport.com.tr adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.