Koşu & Yürüyüş

(53) Ürün
Sıralama
İndirim
2.639,00 TL 2.889,00 TL
İndirim
1.649,90 TL 1.899,90 TL
  • 1
  • 2

Erkek Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı

Yürüyüş yapmayı veya koşmayı seviyorsanız, ihtiyaçlarınıza özel aradığınız tüm spor ayakkabı modelleri burada!

İster doğada isterseniz de hafta sonu şehirde yürüyüş yaparken konforlu hem ayak sağlığınızı koruyacak hem de konforlu hissedeceğiniz modeller seçerek performansınızı arttırabilirsiniz.

Erkek koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Koşu ve yürüyüş için ayakkabı modeli seçerken konfor, dayanıklılık, zemine uygunluk gibi pek çok özelliğe dikkat etmeniz gerekmektedir.

Erkek Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Ayak Sağlığı: Öncelikle ayakkabı seçimi yaparken ayak sağlığınıza uygun modelleri seçmelisiniz. Konforlu ve performansı yüksek bir koşu ve yürüyüş deneyimi için ayağınıza uygun model seçimi çok önemlidir.

Ayak tabanına göre seçim yaparken; eğer içe basıyorsanız ayakkabı tabanı orta ve sert olan modeller önerilmektedir. Dışa basanlardansanız daha fazla yastıklama sağlayan az destekleyici modeller tercih edebilirsiniz.

  • Zemine Uygun Model: Koşu ve yürüyüş yaparken ayakkabınızı giyeceğiniz zemine uygun seçim yapmanız gerekmektedir. Doğada veya arazide yürüyüş yapmayı seviyorsanız yer tutuşu buna uygun modeller seçilmelidir. Aynı zamanda yağmuru da düşünerek suya dayanıklı veya su itici özelliğe sahip modeller tercih etmeniz gerekir.

Hız gerektiren koşu antrenmanları için hafif modeller önerilir. Koşarken ayakkabınızın ağırlığı oldukça önemlidir. Ağır koşu ayakkabısı modelleri koşarken sizde ağırlık hissi uyandıracaktır ve performansınızı etkileyecektir.

  • Doğru Beden / Numara Seçimi: Ayakkabının ayağınızı sıkmaması ve rahat etmeniz çok önemlidir. Seçim yaparken modellere ve markalara göre ayakkabı numarası değişiklik gösterebilmektedir. Size en uygun bedeni seçmeniz ayağınızın ayakkabı ile bir bütün olarak rahat şekilde hareket edebilmesi gerekir.

Erkek koşu ayakkabıları arasında yer alan markaların hem stilinize hem de ihtiyaçlarınıza uygun pek çok model seçeneği bulunmaktadır.

Renkli koşu ayakkabıları ile spor yaparken stilinizi de yansıtabilirsiniz.

Erkek Koşu Ayakkabısı Markaları

En popüler erkek koşu ayakkabısı markalarının başında Nike, Asics, Adidas gelmektedir. 3 markanın da başlangıç seviyesi ve profesyonel olarak kullanılabileceğiniz erkek koşu ayakkabısı modelleri bulunmaktadır.

Erkek yürüyüş ayakkabıları arasında ise en çok tercih edilen ve rahatlığı ile birçok kullanıcının onayını almış Skechers markası gelmektedir. Skechers ve Asics erkek yürüyüş ayakkabısı modelleri jel tabanları, hava alan kumaşları sayesinde erkeklerin favorisi olmuştur.

Tüm erkek koşu ve yürüyüş ayakkabısı modellerini inceleyerek size uygun ürünü Intersport mağazalarında ve intersport.com.tr’de kampanya avantajları, mağazadan teslim seçeneği ve vade farksız taksit seçeneği ile kolayca satın alabilirsiniz.

Devamını Oku