Günlük

(123) Ürün
Sıralama
İndirim
1.274,25 TL 1.699,00 TL
İndirim
1.236,75 TL 1.649,00 TL
İndirim
1.161,75 TL 1.549,00 TL
İndirim
İndirim
İndirim
2.250,00 TL 2.500,00 TL

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük stilin en önemli parçası; Erkek Günlük Ayakkabı!

Trend ve cool bir erkek stili için en önemli parça günlük spor ayakkabı, bir başka deyiş ile sneakerlardır. Erkeklerin önem vererek seçtiği erkek günlük ayakkabıları arasında dünyaca ünlü markaların sevilen ve tercih edilen pek çok modeli bulunmaktadır.

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Sneaker Modelleri:

  • Nike Air Max: Nike modelleri arasında erkekleri vazgeçilmezi olmuş model Air Max! Günlük spor ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen bu model hem rahat bir ayakkabı deneyimi sunar, hem de pek çok renk seçeneği sunmaktadır. Klasikleşen siyah ve beyaz renklerin dışında renkli modeller sevenlerdenseniz Nike Air Max Erkek Modellerine mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  • Adidas Stan Smith: Beyaz ayakkabılar arasında olmazsa olmaz olan Adidas Stan Smith! Beyaz renginin yanı sıra ayakkabının arkasındaki yeşil, mavi, gold renk seçenekleri ile hazırlanan seri, tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz ve rahat modellerden bir tanesidir.

  • Puma X-Ray: Bulutların üzerinde yürümek istiyorsanız Puma X-Ray! Rahat ve konforlu bir ayakkabı deneyimi sunan Puma, aynı zamanda etkileyici renkleri ile günlük stilinize enerji katacaktır.

  • Converse All Star: Zamansız modeller tercih etmek istiyorsanız, Converse All Star! Bilekli ve bileksiz modelleri, pek çok renk seçeneği ile erkek günlük ayakkabı modelleri arasında severek kullanabileceğiniz modellerdendir.

  • Vans Old Skool: Gençlerin yıllardır vazgeçilmezleri arasında yer alan bir diğer model de Vans Old Skool’dur. Klasik siyah beyaz renginin yanı sıra renkli model seçenekleri de bulunan Vans Old Skool’lar kolay kombinlenebilir olması ile de erkeklerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Spor şık erkek stili yakalamak istiyorsanız bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Günlük ayakkabı seçerken gün içerisinde ayakkabıyı ne şekilde kullandığınıza göre bir tercih yapabilirsiniz.

Uzun saatler boyunca ayakta duruyorsanız Skechers erkek günlük ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Daha şık ve stlinize uygun modeller arayanlardansanız Nike Air Max modellerini veya Adidas Superstar modellerini tercih edebilirsiniz.

Erkek günlük stilinde en çok tercih edilen; Erkek Beyaz ve Siyah Sneaker!

Günlük stilinizde olmazsa olmaz erkek ayakkabı renkleri beyaz ve siyah modeller olacaktır. Bu renkleri tüm kombinlerinize uygun olacak şekilde kullanabilirsiniz. Kışın en çok tercih edilen siyah modeller ve yazın favorisi beyaz erkek ayakkabısı modelleridir.

Erkek Günlük Ayakkabı Markaları

Erkeklerin günlük stilini tamamlarken en çok tercih ettiği markaların başında Nike, Adidas, Puma, Vans ve Skechers gibi popüler markalar gelmektedir. Trend bir erkek stili için dünyaca ünlü markaların erkek spor ayakkabı modellerini taksit ve kampanya avantajları ile Intersport mağazalarında ve intersport.com.tr’de inceleyebilirsiniz! Alışverişe başlamak için hemen tıklayın!

Devamını Oku