INTERSPORT 23. Mağazasını Adana’da Açtı

5 Ağustos 2016 

Dünyanın önde gelen spor markalarını bir araya getiren INTERSPORT, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. INTERSPORT, Türkiye’deki 23. mağazasını Adana Optimum AVM’de açtı.

42 ülkede 5,500’den fazla mağazasıyla dünyanın en yaygın zincir spor perakandecisi INTERSPORT, Adana Optimum AVM’de 23. Mağazasını sporseverlerin hizmetine sundu.

Mağazalarında 30 binin üzerinde ürün çeşidi ile hizmet veren INTERSPORT, Adana mağazasında müşterilerine sporla ilgili aradıkları her şeyi bulma olanağı sağlıyor. INTERSPORT’un Adana Optimum AVM’de yer alan 520 metrekarelik mağazasında; koşu, fitness, basketbol, futbol, yüzme, outdoor, tenis ve boks gibi bir çok spor dalına ait tekstil, ayakkabı ve ekipman satışa sunuldu. Adana’lılar için açılışa özel fırsatların da sunulduğu INTERSPORT mağazası, Adana Optimum AVM  2. katta yer alıyor.

 


INTERSPORT Mağazaları; İstanbul’da Kanyon, Meydan, City’s, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı, Vialand, İstanbul Forum, Mall of İstanbul ve Marmara Park AVM’de; Ankara’da Antares, Forum, Gordion, Kentpark ve Nata Vega AVM’de; Bursa’da Anatolium AVM’de; Antalya’da Terracity ve Erasta AVM’de; Gaziantep’te Sanko Park AVM’de; Adana’da Optimum AVM’de; İzmir Alsancak’ta ve Konya Kentplaza AVM’de hizmetinizde.