Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan Intersport 44 ülkede 5.400'ün  üzerindeki mağazası ve 30.000'den  fazla ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 

Günde binlerce sporsevere futbol, basketbol, fitness, koşu, outdoor, kayak, snowboard, tenis, yüzme gibi birçok spor kategorisinde dünyanın en seçkin markalarını, uygun şartlarda uzman satış danışmanlarızla müşterilerimize sunuyor ve satış sonrası servis ve garanti desteğiyle müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. 

Türkiye’de ortalama 600 metrekarelik mağazalarımızda verdiğimiz hizmetle  Adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, New Balance, O'Neill, Salomon, The North Face, Spyder, McKinley, Merrell, Jack Wolfskin, Arena, Speedo, Wilson, Head, Babolat, Firefly gibi dünyanın en seçkin markalarını spor tutkunlarıyla buluşturuyoruz. 

İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İzmir, Konya ve Adana daki mağazalarımızla Intersport müşterilerine sporla ilgili aradıkları herşeyi aynı çatı altında bulma olanağı sunuyoruz.